Një nga çiftet më të dashur për publikun të cilët u lidhën gjatë edicionit të 9 të Big Brother, Xheni dhe Benard janë shumë aktivë në rrjete sociale ku postojnë shpeshherë foto. Por fotot e fundit kanë tërhequr më shumë vëmendjen.

Këtë herë Xheni ka publikuar një sërë fotosh në Instastory, ku çifti shfaqet në momente intime në shtrat.

Kaq të dashuruar dhe të ëmbël nuk i kemi parë asnjëherë më parë.