Por duket se periudha pas Big Brother nuk është edhe aq e bukur për Donën dhe Musain, pasi prej disa javësh ai ndodhet në Itali. Shpesh kanë bërë deklarata malli mes tyre dhe më e fundit vjen sërish nga Musa. Ai publikon një foto të tij dhe shkruan krahas saj se i mungon Dona.