Takimi i shumëpritur mes dy finalistëve të Big Brother 9 erdhi. Olsi dhe Danjeli janë takuar ditën e sotme dhe kanë sqaruar çdo keqkuptim mes tyre. Të dy ish-banorët kanë postuar foto nga takimi duke befasuar ndjekësit e tyre.

“Sa per sqarim te gjithve qe hapin panik midis meje dhe Danjelit… Nuk ndodh asgje. Une jam ai qe i qendroj fjales time deri ne fund dhe respektoj fjalen time. Gjithe fansat e mi i dua dhe do vazhdoj t’i dua cdo dite e me shume. Jam i njejti. Ju lutem jo komente negative. Faleminderit”, shkruan Olsi në postimin e tij.

Ndërsa Danjeli shkruan: “Me Olsin ka gjithmone mirekuptim per gjerat qe per momentin s’kishte mirekuptim. Love per te gjithe fansat e mi.