Fotini dhe Daniel po e shijojnë këtë vikend.

Dyshja e përfolur dhe fituesit e Big Brother po duken të lumtur, shkruan Indeksonline.

Ata kanë publikuar edhe një video të shkurtër në Instagram, ku shihen duke bërë gjeste të ndryshme me mimika të fytyrës.

👀💛

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on