Pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Xheni dhe Dona vazhdojnë debatet mes tyre dhe ofendimet nuk i kanë kursyer në postimet kushtuar njëra tjetrës. Ndërsa këtë herë duket se ish-banoret po bëjnë “garë” fotosh.

Një foto e postuar nga Xheni mbrëmjen e djeshme ku shfaqej provokuese në shtrat, u komentua shumë.

Ndërsa Dona sot bën të njëjtën gjë, por duke treguar edhe trupin. Ish-banorja ka postuar një foto mbi shtrat ku shfaqet vetëm me një “body” të kuq.

Vajzat po bëjnë garë kush është më provokuese apo është rastësi?