Dy ish-banorët e Big Brother, Olsi dhe Fjorentina vendosën që ditën e sotme t’i japin fund lidhjes së tyre të shumë përfolur dhe vendimin e tyre e ndanë me të gjithë duke shkaktuar shumë zhurmë.

Lajmin sigurisht e ka marrë vesh edhe ish-banorja tjetër, Ambra e cila në një postim në Instastory me ironi ka shkruar “Kush u nda?”

Kujtojmë që Ambra i ka futur shpeshherë në debate xhelozie Olsin dhe Fjorentinën gjatë qëndrimit në Big Brother.